#WspieramySklepySpożywcze

Twój internetowy sklep spożywczy w 5 minut

Zacznij sprzedawać na ZakupyPortal i rozwiń swój sklep spożywczy

Pomagamy sklepom spożywczym

Twoje korzyści

Większe przychody

Dołącz do naszego portalu i zacznij sprzedawać przez internet. W łatwy sposób dotrzesz do nowych klientów i zwiększysz przychody w swoim sklepie spożywczym.

Wygoda dla Twoich klientów

Zamawianie zakupów przez internet to codzienność w dzisiejszych czasach. Daj swoim klientom to czego pragną i pozwól im zamawiać u Ciebie przez internet.

Prostota

Chcesz sprzedawać przez internet, ale nie wiesz jak zacząć? Myślisz, że to za trudne? Na ZakupyPortal wystarczy, że się zarejestrujesz i już sprzedajesz. Rejestrujesz, sprzedajesz, zarabiasz.

Natychmiastowy start

Nie masz czasu na zakładanie sklepu internetowego? Nie martw się. Na naszym portalu trwa to tylko 5 minut! Zacznij sprzedawać już dziś, bez zbędnych formalności.

Przewaga nad konkurencją

Dodaj do oferty swojego sklepu spożywczego zamówienia online i zyskaj przewagę nad lokalną konkurencją. Klienci pokochają Cię za nowe możliwości.

Jesteś w dobrych rękach

Zapewnimy Ci stałą pomoc przy prowadzeniu sklepu internetowego na portalu, lecz uwierz nam, jest to takie proste, że nie będzie potrzebna.

Jak działa ZakupyPortal?

Czym jest ZakupyPortal?

ZakupyPortal to miejsce do zamawiania zakupów spożywczych online. Na naszym portalu w jednym miejscu łączymy sklepy spożywcze i ich klientów. Załóż swój internetowy sklep spożywczy na ZakupyPortal i dotrzyj do nowych klientów.

Otrzymasz od nas gotowy sklep internetowy, który pozwoli Ci w 5 minut zacząć sprzedawać przez internet! Bez czekania. Bez zbędnych formalności. Możesz zacząć sprzedawać już dziś!

Najłatwiejsza obsługa. Nie potrzebujesz żadnej wiedzy.

Obsługa sklepu na portalu jest dziecinnie prosta i szybka. Wszystkie sprawy techniczne są w naszych rękach. Możesz w pełni zająć się prowadzeniem sklepu i przyjmowaniem zamówień. My dbamy o technikalia, Ty zarabiasz!

1. Klienci znajdują Twój sklep na portalu i składają zamówienia.

2. Odbierasz zamówienia w panelu sklepu lub w wirtualnej kasie.

3. Dostarczasz zakupy do klientów lub odbierają je na miejscu.

Dla kogo jest nasz portal?

Pomagamy sklepom spożywczym

Widzimy, że lokalne sklepy spożywcze przechodzą trudny okres. Chcemy im pomóc. Zbudowaliśmy portal, który zachęci ludzi do kupowania w sklepach spożywczych, zamiast w supermarketach. Każdy sklep, z dostawą czy bez dostawy zakupów, może dołączyć do naszego portalu.

Czy ZakupyPortal jest dla mnie?

W Twoim sklepie spadły przychody? Przez pandemię Twój sklep ma problemy? Konkurencja odbiera Ci klientów? Chcesz zapewnić klientom wygodę, przez którą Cię pokochają? A może chcesz rozwinąć swój sklep i zarabiać więcej? Jeżeli odpowiedź to tak, ZakupyPortal jest właśnie dla Ciebie.

Sklepy spożywcze z dostawą zakupów

Znajdź się tam, gdzie Twoi klienci spędzają większość czasu. W internecie! Pokaż im swoje produkty i pozwól wygodnie zamawiać.

Sklepy spożywcze bez dostawy

Nie dowozisz? Nie ma problemu. Pozwól klientom zamawiać zakupy przez internet i odebrać spakowane na miejscu np. wracając z pracy – wygodne prawda?

Zobacz przykładowy sklep na portalu

(otwiera się w nowej karcie)

Zobacz sklep

Zobacz jakie to proste!

Nikt nie lubi męczyć się ze skomplikowanymi systemami. A tym bardziej właściciel sklepu, który i tak ma dużo na głowie. Rozumiemy to. Dlatego sklep na naszym portalu jest najprostszy w obsłudze i ma same potrzebne funkcje. Nie potrzebujesz żadnej wiedzy do jego obsługi.

Proste zarządzanie sklepem

Po zarejestrowaniu się otrzymasz od nas dostęp do swojego konta na ZakupyPortal. Znajdziesz tam prosty w obsłudze panel sklepu, który pozwoli Ci dowolnie zarządzać swoim sklepem na portalu. Zobacz jakie to łatwe.

Załóż darmowy sklep

Załóż sklep za darmo, bez zobowiązań

Pomożemy Ci z marketingiem sklepu

Jesteśmy tu, aby pomóc rozwinąć Twój biznes. Zapewnimy Ci wsparcie marketingowe Twojego sklepu spożywczego. Otrzymasz od nas narzędzia, które pozwolą promować Twój sklep na portalu.

Pakiet powitalny

Po dołączeniu, otrzymasz od nas gotowe treści na Twoje kanały społecznościowe i plakat do powieszenia w sklepie. Powiedz klientom, że sprzedajesz na portalu!

Gotowe kreacje marketingowe

Pomożemy Ci w komunikacji z klientami. Otrzymasz od nas gotowe kreacje marketingowe informujące np. o promocjach w Twoim sklepie.

Wyróżnienie spośród sklepów na portalu

Twój sklep zostanie wyróżniony jako nowy w wyszukiwarce i na mapie sklepów. Zwróci to uwagę klientów i zapewni Ci większy ruch.

Jak zacząć?

Założenie sklepu na ZakupyPortal trwa tyle co zaparzenie kawy. 5 minut!

Zakładanie swojego sklepu internetowego może być długie i męczące. Wiemy, że właściciel sklepu powinien rozwijać sklep, a nie spędzać godziny na zakładaniu sklepu internetowego. Dlatego na ZakupyPortal trwa to tylko 5 minut!

Obejrzyj 30 sekundowe wideo i zobacz jak wygląda zakładanie sklepu na portalu.

5 minut i już prowadzisz swój internetowy sklep spożywczy!

Załóż darmowy sklep

15 dni za darmo

Ile to kosztuje?

15 darmowych dni testowych

Przekonaj się, czy sprzedaż przez internet to dobre rozwiązanie dla Ciebie. Założenie sklepu jest całkowicie darmowe. Możesz sprzedawać na portalu przez 15 dni za 0 zł. Bez żadnych zobowiązań. Decyzję o ewentualnej płatności podejmujesz dopiero po 15 dniach.

Gwarancja

15 darmowych dni.
Bez zobowiązań.

W ZakupyPortal mamy proste zasady. Za 89,45 zł miesięcznie, możesz do woli korzystać z portalu. Bez dodatkowych kosztów i skomplikowanych umów. Po prostu płacisz za wybrany miesiąc i sprzedajesz.

89,45 zł za miesiąc

31 dni

Gotowy sklep internetowy na portalu

Sklep w wersji na komputer i telefon

System składania zamówień online

Panel sklepu (dowolne zarządzanie sklepem)

Panel zamówień

Wirtualna kasa

Bez limitu zamówień

Bez limitu liczby produktów

Śledzenia stanu magazynu

Statystyki i raporty sprzedaży

Rejestracja 0 zł

0% prowizji za zamówienia

15 dniowy darmowy okres testowy

Telefoniczna i mailowa pomoc techniczna

Załóż darmowy sklep

Załóż sklep za darmo, bez zobowiązań

Brak prowizji, więcej dla Ciebie

Sprzedając na naszym portalu nie płacisz prowizji od zamówień.

Twoja inwestycja jest stała i nie pożre lwiej części zysku.

Inni

ZakupyPortal

Często zadawane pytania

Czy skorzystanie z okresu próbnego do czegoś mnie zobowiązuje?

Nie. Rejestracja i okres próbny są darmowe i nie zobowiązują do niczego. Dopiero po upłynięciu okresu próbnego, klient decyduje się na zakup.

Ile trwa dołączenie do portalu?

5 minut! Swój sklep otrzymasz natychmiast po rejestracji. Jak już dodasz produkty i uznasz, że chcesz uruchomić sprzedaż, aktywuj sklep w panelu sklepu i stanie się on widoczny dla klientów.

Czy są jakieś dodatkowe opłaty?

Po upłynięciu okresu testowego, jeżeli zdecydujesz się na współpracę, całkowity koszt usługi wynosi 89.45 zł miesięcznie.

Czy są jakieś ograniczenia związane z modyfikacją sklepu?

Modyfikować sklep można dowolną ilość razy. Na ZakupyPortal znajduję się wzorzec według którego należy dokonywać zmian na sklepie. Kwestie takie jak cena, dodawanie produktów, kategorii są jak najbardziej możliwe.

Czy obsługujecie płatności internetowe?

Na ZakupyPortal nie obsługujemy jeszcze płatności internetowych. Klienci będą płacili za zakupy przy odbiorze, kartą lub gotówką.

Czy mogę w każdym momencie zrezygnować ze sklepu internetowego?

Tak oczywiście, usługę możesz anulować w dowolnym momencie. Po rezygnacji usługa pozostanie aktywna do końca okresu rozliczeniowego.

Czy zobowiązuje mnie jakaś umowa?

Nie. Płatność pobierna jest z góry za określony czas. Po upłynięciu tego okresu, klient decyduje czy chce zapłacić za kolejny okres.

Jak będę przyjmować zamówienia?

W swoim lokalu będziesz potrzebować urządzenia z dostępem do internetu (komputer, telefon) i przeglądarką internetową. Zamówienia odbierasz poprzez panel zamówień dostępny po zalogowaniu się do portalu.

Zadaj inne pytanie

Napisz na kontakt@zakupyportal.pl lub zadzwoń 730 741 607

Pokaż pytania

Wypróbuj działanie naszego portalu za darmo. Zacznij sprzedawać teraz.

Załóż darmowy sklep

Sprzedawaj za darmo przez 15 dni

Skontaktuj się z nami!

Masz pytanie? Chętnie Ci pomożemy

Ta strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA
Polityka prywatności Warunki

(+48) 730 741 607